Instrukcja PDF
2MB
Zachęcamy do zapoznania się z produktem.

Lekki i wygodny w obsłudze system spania do mebli wypoczynkowych takich jak sofa czy narożnik.

Funkcja Somtoile M6 dzięki zastosowaniu polipropylenowego płótna na specjalnych haczykach i sprężynach zapewnia komfortowe i jeszcze bardziej bezproblemowe użytkowanie, również przy spaniu regularnym. Powierzchnia pod materacem zawsze jest właściwie naciągnięta i odpowiednio elastyczna, co znacznie podnosi standard wypoczynku. Stelaż cechuje się bardzo mocną, solidną konstrukcją, która jest gwarantem niezawodności proponowanego rozwiązania przez wiele długich lat.

Solidny stelaż metalowy Somtoile

W pełni lakierowany proszkowo system Somtoile M6 pozwala na montaż materaca do 6 cm grubości. W ramach dodatkowego wyposażenia dostępne są opcjonalna noga podporowa oraz rączka umożliwiająca jeszcze szybsze i precyzyjniejsze rozkładanie konstrukcji do spania. Nowatorskie rozwiązanie, jakim jest zastąpienie klasycznego szkieletu z listew lub siatki metalowej płótnem polipropylenowym znacznie zwiększa funkcjonalność całego systemu, wpływając jednocześnie na atrakcyjną cenę produktu. Proponowany szkielet znajdzie zastosowanie we wszystkich najpopularniejszych rodzajach mebli tapicerowanych: od sof, poprzez tapczany i kanapy, aż po narożniki z funkcją spania. Dodatkową zaletą ramy jest możliwość szybkiego i łatwego zakładania tapicerki, co znacznie przyspiesza proces produkcji. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą materaców oraz pozostałych stelaży metalowych do łóżek i mebli wypoczynkowych produkowanych w zakładach firmy DRUTEX.

English

Economic 3-fold action for a bed with 6 cm mattress in a compact sofa. Widest range of different widths to accomodate every size of sofa or chair. The Poly-deck is airflowing.

    Zapytaj o produkt
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. *
    Pasujące materace
    Empress 60