Instrukcja PDF
3MB
Zachęcamy do zapoznania się z produktem.

Stelaż typu Sedalift M8 został zaprojektowany tak, by w pełni odpowiadać na potrzeby użytkowników ceniących sobie szybkość i komfort rozkładania sof, kanap i narożników z funkcją spania.

System skalda się z dwóch odrębnych ram metalowych z profili o wymiarach 30 x 20 mm. Wewnątrz każdej ramy umocowano po 5 wytrzymałych listew podtrzymujących materac. Silikonowane kółka zapewniają ciche i komfortowe prowadzenie, chroniąc powierzchnię podłogi przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie, Sedalift M8 oferuje aż 215 cm długości do spania, co czyni go pełnowartościową alternatywą dla klasycznych łóżek sypialnianych, malowany proszkowo, charakteryzuje się nowoczesnym designem, wysoką estetyką oraz doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Stelaż metalowy do mebli tapicerowanych Sedalift

Ten rodzaj ramy pozwala na zastosowanie materaca o maksymalnej grubości 8 cm. Atutem produktu jest niewątpliwie bardzo mocna i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu każda sofa, narożnik lub tapczan wyposażone w ramę Sedalift M8 stanowić będą synonim niezawodności i komfortu użytkowania przez długie lata. Prosta, lekka i jednocześnie solidna konstrukcja pozwala na rozłożenie materaca jednym ruchem oraz wykorzystanie mebla zarówno do spania okazjonalnego, jak i codziennego. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszych pozostałych stelaży metalowych do mebli wypoczynkowych oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do parametrów naszego asortymentu.

English

Very long sleeping length, up to 215cm, longer than any other sofabed action.
Still possible to have a compact sofa.

    Zapytaj o produkt
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. *
    Pasujące materace
    Empress 60